Pioneer TS-G1320F coaxiale 2-weg speakers 13 cm piek 250W
Pioneer TS-G1320F coaxiale 2-weg speakers 13 cm piek 250W
| Frequentierespons: | 33 Hz - 24,000 Hz |
|---|---|
| Gevoeligheid: | 88 dB |
| Impedantie: | 4 Ω |
| Maximaal ingangsvermogen: | 250 W |
| Nominaal ingangsvermogen: | 35 W |
| Serie: | G-serie |
| Diameter Maat: | 13 cm |
| Dimensies: | 155 mm x 53 mm |
| IMPP™ composiet kegel: | |
| Magneten: | Ferriet |
| Materiaal woofer: | Polypropyleen (PP) |
Andere specificaties
| Gewicht: | 0.40 kg |
|---|---|
| Luidsprekergrill: | Inbegrepen |
| Montage diepte: | 44 mm |
| Opening: | 121 mm |
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Pioneer |
| Barcode | 0884938373425 |
| Entertainment Product type | Speaker |