Brodit Mounting plate with AMPS - reinforced
When attaching a ProClip device holder or Pedestal Mount to a vehicle dashboard or other surface which lacks sufficient structural integrity to provide a stable mounting platform, we highly recommend the use of one of our Mount Reinforcement Plates for added stability and durability.
| Height | 75 mm |
| Width | 75 mm |
| Depth | 3 mm |
| Volume | 17 cm³ |
| Weight | 139 g |
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Brodit |
| Barcode | 7320282170042 |
| Kleur | zwart |
| Montage opties | Montage accessoire |
| Montage standaard | AMPS |