Brodit charging cable with cig.plug to Molex 6-pin
Met cig-stekker, naar Molex 6-pins.
Oplaadset. Het product is compatibel met de houders die zijn uitgerust met het Easy-switching systeem, dit betekent dat het mogelijk is om een dergelijke houder te upgraden naar een vaste installatie als voeding indien gewenst. 12/24 Volt 3A. Het product is E-goedgekeurd.
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Brodit |
| Amperage | 3 Amp |
| Barcode | 7320282163587 |
| Kleur | zwart |
| lader USB connector | Molex |
| Laders en/of USB kabel | Lader met vaste kabel |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Voltage (input) | 12/24V geschikt |
| Voltage (output) | 12.6V |
| Toestel merk | Model |
| Zebra | ET40 / ET45 8" |