Laadkabel 12/48V DC connector 12V/3A- vaste montage
Harde draad voor vaste installatie, met DC-stekker.
Kabel met DC-stekker. Voor gebruik bijvoorbeeld met Brodit Charging cradle.
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Brodit |
| Barcode | 7320289410240 |
| Kleur | zwart |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Voltage (input) | 12/48V geschikt |
| Toestel merk | Model |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 08 |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 08 Scanner Frame |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 10 |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 10 Scanner Frame |
| Pokini | A8B |
| Zebra | ET50 8.3" |
| Zebra | ET50 10.1" |
| Zebra | ET51 8.4" |
| Zebra | ET51 10.1" |
| Zebra | ET55 8.3" |
| Zebra | ET55 10.1" |
| Zebra | ET56 8.4" |
| Zebra | ET56 10.1" |