Lader 230V - 12V Brodit - Zebra ET50/ET55 zwart.
12V Power supply, with 220V connector, world adapters included.
for
-
-
Pepperl+Fuchs Tab-IND 10
-
Pepperl+Fuchs Tab-IND 08
-
Pokini A8B
-
Zebra ET56 8.4
-
Zebra ET56 10.1
-
Zebra ET55 8.3
-
Zebra ET55 10.1
-
Zebra ET51 8.4
-
Zebra ET51 10.1
-
Zebra ET50 8.3
-
Zebra ET50 10.1
-
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Brodit |
| Barcode | 7320282162498 |
| Kleur | zwart |
| lader USB connector | DC connector |
| Laders en/of USB kabel | Lader met vaste kabel |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Voltage (input) | 230V |
| Voltage (output) | 12.6V |
| Toestel merk | Model |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 08 |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 08 Scanner Frame |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 10 |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 10 Scanner Frame |
| Pokini | A8B |
| Zebra | ET50 8.3" |
| Zebra | ET50 10.1" |
| Zebra | ET51 8.4" |
| Zebra | ET51 10.1" |
| Zebra | ET55 8.3" |
| Zebra | ET55 10.1" |
| Zebra | ET56 8.4" |
| Zebra | ET56 10.1" |