m-use remlicht-camera Ducato/Boxer/Jumper NTSC 170°
FIAT Ducato brake light camera use for late 2006-2017 3 gen, Peugeot Boxer, Citroen Jumper (Without brake lights)
CMOS/CCD sensor for optional
420TVL/600TVL/700TVL
IP68 Waterproof
NTSC system,mirror image
170 degree
4P lock connector
12V power input
| Sensor Type | CMOS/CCD |
| TV System | NTSC System |
| View Angle | 170° Degree |
| TV Line | 420TVL/600TVL/700TVL Optional |
| Built-in Lens | 2.8mm |
| Waterproof | IP68 |
| Power Voltage | 12V |
| Vibration Rate | 10G |
| Connector Type | Standard 4Pin Aviation Connector |
| Power consumption | <3W |
| Operation Temperature | -30℃~+70℃.RH95% Max |
| Storage Temperature | -40℃~+80℃.RH95% Max |
| Certificate | FCC,CE,E-mark,ISO9001,RoHS |
| Meer informatie | |
| Aanvullend product benodigd | Bekabeling via gerelateerde producten. Een monitor (hier te selecteren) completeert |
| Accessoiremerk | m-use vision |
| Barcode | 8717091766556 |
| Camera connector | M-use 4-PIN connector (female) |
| Camera kijkhoek | 170° |
| Camera lens type | CCD (Sony), CMOS |
| Camera montage | 3e remlicht |
| Camera video systeem | NTSC - US 60 Hz 30 fps |
| Camera, Monitor eigenschap | IP genormeerd, Spiegelbeeld |
| Product geschikt voor info | Bij het tabblad Compatibility checkt u de auto's die geschikt zijn voor deze camera.Deze info is met zorg door Global.nl samengesteld, heeft u feedback?. |
| Veiligheid | Het gebruik van een camera(systeem) biedt een optimale veiligheid, u heeft beter (in)zicht in wat er zich rondom uw auto bevindt en u kunt daardoor ongelukjes en schade voorkomen. |
| Voltage (input) | alleen 12V geschikt |
| Automerk | Model | Bouwjaar |
| Citroën | Jumper | 2006 |
| Citroën | Jumper | 2007 |
| Citroën | Jumper | 2008 |
| Citroën | Jumper | 2009 |
| Citroën | Jumper | 2010 |
| Citroën | Jumper | 2011 |
| Citroën | Jumper | 2012 |
| Citroën | Jumper | 2013 |
| Citroën | Jumper | 2014 |
| Citroën | Jumper | 2015 |
| Citroën | Jumper | 2016 |
| Citroën | Jumper | 2017 |
| Citroën | Jumper | 2022 |
| Citroën | Jumper | 2023 |
| Citroën | Jumper | 2024 |
| Citroën | Jumper | 2025 |
| Citroën | Jumper | 2026 |
| Fiat | Ducato | 2006 |
| Fiat | Ducato | 2007 |
| Fiat | Ducato | 2008 |
| Fiat | Ducato | 2009 |
| Fiat | Ducato | 2010 |
| Fiat | Ducato | 2011 |
| Fiat | Ducato | 2012 |
| Fiat | Ducato | 2013 |
| Fiat | Ducato | 2014 |
| Fiat | Ducato | 2015 |
| Fiat | Ducato | 2016 |
| Fiat | Ducato | 2017 |
| Fiat | Ducato | 2018 |
| Fiat | Ducato | 2019 |
| Fiat | Ducato | 2020 |
| Fiat | Ducato | 2021 |
| Fiat | Ducato | 2022 |
| Fiat | Ducato | 2023 |
| Fiat | Ducato | 2024 |
| Fiat | Ducato | 2025 |
| Fiat | Ducato | 2026 |
| Opel | Movano series | 2023 |
| Opel | Movano series | 2024 |
| Opel | Movano series | 2025 |
| Opel | Movano series | 2026 |
| Peugeot | Boxer | 2006 |
| Peugeot | Boxer | 2007 |
| Peugeot | Boxer | 2008 |
| Peugeot | Boxer | 2009 |
| Peugeot | Boxer | 2010 |
| Peugeot | Boxer | 2011 |
| Peugeot | Boxer | 2012 |
| Peugeot | Boxer | 2013 |
| Peugeot | Boxer | 2014 |
| Peugeot | Boxer | 2015 |
| Peugeot | Boxer | 2016 |
| Peugeot | Boxer | 2017 |
| Peugeot | Boxer | 2018 |
| Peugeot | Boxer | 2019 |
| Peugeot | Boxer | 2020 |
| Peugeot | Boxer | 2021 |
| Peugeot | Boxer | 2022 |
| Peugeot | Boxer | 2023 |
| Peugeot | Boxer | 2024 |
| Peugeot | Boxer | 2025 |
| Peugeot | Boxer | 2026 |