Laadkabel 12V Brodit met DC connector 3A 1m rechte kabel
Kabel met DC stekker. Voor gebruik bijvoorbeeld met Brodit Charging cradle.
Lengte (+ 6,5 cm cig-plug): 70 cm van DC-plug naar box, 10 cm doos, 108 cm van doos tot sigaretten-plug.
Gewicht: 104 g.
Lengte (+ 6,5 cm cig-plug): 70 cm van DC-plug naar box, 10 cm doos, 108 cm van doos tot sigaretten-plug.
Gewicht: 104 g.
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Brodit |
| Barcode | 7320289410172 |
| Kleur | zwart |
| lader USB connector | DC connector |
| Laders en/of USB kabel | Lader met vaste kabel |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Voltage (input) | alleen 12V geschikt |
| Voltage (output) | 12.6V |
| Toestel merk | Model |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 08 |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 08 Scanner Frame |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 10 |
| Pepperl Fuchs | Tab-IND 10 Scanner Frame |
| Pokini | A8B |
| Zebra | ET50 8.3" |
| Zebra | ET50 10.1" |
| Zebra | ET51 8.4" |
| Zebra | ET51 10.1" |
| Zebra | ET55 8.3" |
| Zebra | ET55 10.1" |
| Zebra | ET56 8.4" |
| Zebra | ET56 10.1" |