Pioneer TS-WX70DA Actieve Subwoofer 200W max
TS-WX70DA
Ruimtebesparende Class-D actieve subwoofer die DIGITAL BASSKONTROLL integreert voor DIEPE, DYNAMISCHE gecontroleerde bass en eenvoudige installatie (200W).
Belangrijkste kenmerken
| Subwoofer-type: | Actieve subwoofer |
|---|---|
| Nominal Input Power: | 100 W |
| Class D Technology: | |
| Space Saving Subwoofer: | |
| Frequentierespons: | DEEP Bass Mode: 20 Hz - 250 Hz, DYNAMIC Bass Mode: 40 Hz - 250 Hz |
| Sensitivity: | Deep: 104 dB, Dynamic: 110 dB |
| Digital Bass Control: | |
| Woofer Material: | Polypropyleen |
| Wired Remote Control: | |
| Dimensions: | 850 mm (W) x 97 mm (H) x 323 mm (D) |
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Pioneer |
| Barcode | 0884938349765 |
| Entertainment Product type | Speaker |