Pioneer TS-G1020F coaxiale 2-weg speakers 10 cm piek 210W
Pioneer TS-G1020F coaxiale 2-weg speakers 10 cm piek 210W
| Frequentierespons: | 35 Hz - 27,000 Hz |
|---|---|
| Gevoeligheid: | 87 dB |
| Impedantie: | 4 Ω |
| Maximaal ingangsvermogen: | 210 W |
| Nominaal ingangsvermogen: | 30 W |
| Serie: | G-serie |
| Diameter Maat: | 10 cm |
| Dimensies: | 134 mm x 54 mm |
| IMPP™ composiet kegel: | |
| Magneten: | Ferriet |
| Materiaal woofer: | Polypropyleen (PP) |
Andere specificaties
| Gewicht: | 0.35 kg |
|---|---|
| Luidsprekergrill: | Inbegrepen |
| Montage diepte: | 43 mm |
| Opening: | 106 mm |
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Pioneer |
| Barcode | 884938373807 |
| Entertainment Product type | Speaker |