Brodit Hard-Wired Power Supply kit - 12/48V Molex 6-pin
Bedrade voedingsset.
Oplaadset. Het product is compatibel met de houders die zijn uitgerust met het Easy-switching systeem, dit betekent dat het mogelijk is om een dergelijke houder te upgraden naar een vaste installatie als voeding indien gewenst. 12/48 Volt. Het product is E-goedgekeurd. Sluit de stroomkabel aan op een zekering van 3A.
| Meer informatie | |
| Accessoiremerk | Brodit |
| Amperage | 3 Amp |
| Barcode | 7320282163556 |
| Kleur | zwart |
| lader USB connector | Molex |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Voltage (input) | 12/48V geschikt |
| Voltage (output) | 12.6V |
| Toestel merk | Model |
| Zebra | ET40 / ET45 8" |
| Zebra | ET40 / ET45 10" |